Mirror image

I ove godine učiteljca Marija Ujević Nenadić i učenici 2. razreda PŠ Grubine uključili su se u autorski eTwinning projekt „Mirror Image“. Suautor projekta je Valentina Nenadić, pedagoginja iz OŠ Ivan Goran Kovačić, Cista Velika.

Cilj ovog projekta je potaknuti socijalno-emocionalne procese kod učenika. Učenici će naučiti jasno komunicirati, izraziti svoje osjećaje i potrebe, izgraditi i održavati povjerenje u međuljudske odnose. Radionice koje će se provoditi pomoći će djeci da imaju osjećaj sigurnosti i povezanosti, te da izgrade samosvijest i osjećaj samokontrole. Projekt će biti implementiran u školski kurikulum i provodit će se tijekom nastavne godine u redovnoj nastavi, izvannastavnim aktivnostima, dodatnoj nastavi i sl. Učenici će, ovisno o planiranim aktivnostima, raditi individualno, u paru i u skupinama. Suradnja među partnerima: TwinSpace, FB grupa, videokonferencije, suradnja na zajedničkim materijalima, objava digitalne knjige s materijalima partnerskih škola.