Uspješno završen projekt „MIRROR IMAGE“

Učenici su cijelu godinu marljivo učili pod mentorstvom učiteljice Marije Ujević Nenadić i stručnih suradnika, sudionika u projektu o pravilnom komuniciranju i povjerenju u međuljudske odnose te su radili na izgradnji samosvijesti i osjećaju samokontrole. Ovaj projekt je potaknuo razvijanje socijalnih i emocionalnih vještina i razvijanje empatije.

Nakon ispunjavanja evaluacije u kojoj su učenici naveli kako im se projekt dopao, aktivnosti bile zanimljive, veselio ih  rad u skupini, priče, crtanje i pjevanje, zaželjeli  i sljedeću godinu sudjelovati u projektu podjeljeni su im certifikati.