Međunarodni eTwinning projekt 100. dan u školi, autorice Sandre Vuk

Voditelji projekta na ESEP platformi su Marica Brzica i Renata Kolarec.

Cilj projekta:

Organizirati i proslaviti 100. dan učenika u školi. Razvijati vještine prezentacije i javnog nastupa učenika, kulturnog ponašanja, dramsko-recitatorske, jezične, glazbene i plesne vještine. Samostalno sudjelovati u različitim aktivnostima koji imaju zajednički cilj obilježavanja 100. dana u školi. Sadržaj je međupredmetno povezan.

Radni postupak projekta:

Način učenja: Učenje u skupinama, individualno, istraživati mogućnosti, sakupljati materijal, izrađivati materijal koji je povezan s brojem 100.

Metode poučavanja: Pripremat će se i organizirati primjeren sadržaj dobi učenika.

Trajanje projekta: Projekt će trajati dva dana u veljači (7. 2. i 13.2.).

Očekivani rezultati projekta: Organizirati i proslaviti 100. dan učenika u školi, Dan sigurnijeg interneta. Razvijati vještine prezentacije i javnog nastupa učenika, kulturnog ponašanja, dramsko-recitatorske, jezične, glazbene i plesne vještine. Samostalno sudjelovati u različitim aktivnostima koji imaju zajednički cilj obilježavanja 100. dana u školi.

line or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

100 dan u školi

100 dan u školi – druga aktivnost provedena u projektu (13. veljače 2023. godine)

Dan je zamišljen bez nošenja knjiga u školu. Sve je bilo u znaku broja 100.