Nature and Photo“ je Erasmus+ projekt odobren od strane Agencije za mobilnost i programe Europske unije Osnovnoj školi Tin Ujević – Krivodol. Projekt koji je usmjeren na mobilnosti učenika i učitelja te osuvremenjivanje nastave trajat će dvije godine. Nositelj projekta je Zakladna skola, Kudlovska 11, Humenne iz Slovačke, a treća partnerska škola je Bursa Özel Hazar Ortaokulu iz Turske. Učenici će imati priliku uz pomoć svojih učitelja razvijati svoje komunikacijske, jezične i IKT vještine te putovati u partnerske zemlje te tako unaprijediti interkulturalne kompetencije. Učitelji će svoja stečena znanja tijekom projekta primijeniti u radu s učenicima te na taj način nastavu učiniti inovativnijom i zanimljivijom.

Projektni tim uz koordinatoricu projekta Sanju Peračić čine učitelji Matea Vuković, Krešimir Dodig, Anamarija Ivkošić, Daniela Ivkošić te pedagogica Nada Runac dok će projektne aktivnosti tijekom cijelog projekta pratiti ravnatelj Marijo Karin.