Vjeronaučna olimpijada – nagrade

Na natjecanju iz vjeronauka, popularnoj Vjeronaučnoj olimpijadi naša škola se, nakon osvojenog prvog mjesta Splitsko-makarske nadbiskupije, na državnom natjecanju plasirala na drugo mjesto.

Hrvatska biskupska konferencija dostavila je poštom prigodne darove i odličja našoj srebrenoj ekipi koju su sačinjavale Klara Kujundžić, Lara Lovrić, Natali Lovrić i Gabrijela Ujević, s mentoricom Slavom Ćelić. Nagrade su ove godine bile drukčije, jer zbog korone izostalo je uobičajeno nagradno putovanje, hodočašće.

Našoj ekipi zahvaljujemo što su nam svojim primjerom pokazali da shvatimo kako se uvijek trebamo truditi za velike uspjehe i ne odustajati. U građi za natjecanje neprestano se spominje briga i ljubav prema drugima, što bismo svi trebali činiti, brinuti, pomagati i podupirati jedni druge, poticati zajedništvo kojem nas sama vjera uči.

Datum objave: 24. prosinca 2020.

Božićna čestitka

Teška i zahtjevna godina je na odlasku. Svih ovih godina u našoj školi tradicionalno se održavala božićna priredba. Učenici bi se tijekom prosinca pripremali za taj važni događaj, ali ove godine sve je drugačije -  nema priredbe ni druženja. Dječja radost ipak je...