Na danas održanom županijskom natjecanju iz stolnog tenisa, ženska ekipa naše škole, zauzela je drugo mjesto. Marta Žužul, Antea Jonjić i Josipa Šućur postignutim su se rezultatom plasirale na državno natjecanje. Curama, kao i njihovim mentorima, Petru Bašiću i Daliboru Bilošu, čestitamo na postignutom uspjehu, te im želimo puno sreće i uspjeha na državnom natjecanju.
Sportski praznici u Krivodolu
Današnjim danom, već šestu godinu zaredom, projekt u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza (HŠSS) pod nazivom „Sportski praznici“ održava se i u OŠ Tin Ujević u Krivodolu.U samom projektu sudjeluje više od stotinu škola iz cijele Hrvatske, a osmišljen je...


