“Različitost riječi grle i djela ljube”

Učenici 1. razreda PŠ Grubine priveli su kraju projekt “Različitost riječi grle i djela ljube”. Voditeljice i suautorice  ovogodišnjeg međunarodnog eTwinning projekta su učiteljica Marija Ujević Nenadić i Ivana Kujundžić, prof. logoped, mentor OŠ „ Ivan Leko“ Proložac i OŠ Zmijavci, voditeljica ŽSV-a stručnih suradnika edukacijsko rehabilitacijskog profila SDŽ.

Učenici su tijekom cijele školske godine provodili aktivnosti prilagođene njihovim mogućnostima i uzrastu. Aktivnosti u projektu birane su tako da se mogu uskladiti s kurikulumom. Ovim projektom učenici su razvijali suradničke i komunikacijske vještine, samomotivaciju, inovativnost  i rješavanje problema.

Kod učenika željeli smo poticati empatiju i ljubav prema različitosti. Razvijati pozitivnu sliku o sebi i aktivno zastupati dječja prava. Prema rezultatima evaluacije izgleda kako smo uspjeli. Provedene aktivnosti u ovome projektu pogledajte u našoj eKnjizi.

Veselimo se projektu i iduće godine!

Datum objave: 19. veljače 2024.