Jučer se u Splitu održalo županijsko natjecanje u futsalu za dječake i djevojčice. Dečki su nesretno izgubili u četvrtfinalu dok su cure došle do kraja turnira. Iako su u finalu poražene od ekipe iz Omiša, osvajanjem drugog mjesta na županijskom natjecanju plasirale su se na državno natjecanje koje će se održati u Poreču. Čestitamo našim dečkima na sudjelovanju na županijskom natjecanju, te curama na plasmanu na završni turnir. Također čestitamo i njihovim voditeljima Luki Karinu i Daliboru Bilošu.
Sportski praznici u Krivodolu
Današnjim danom, već šestu godinu zaredom, projekt u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza (HŠSS) pod nazivom „Sportski praznici“ održava se i u OŠ Tin Ujević u Krivodolu.U samom projektu sudjeluje više od stotinu škola iz cijele Hrvatske, a osmišljen je...


