Državno natjecanje iz biologije

Na državnom natjecanju iz biologije održanom od 5. do 8. svibnja 2024. godine u OŠ „Zadarski otoci“ u Zadru učenica 7. razreda Mihaela Vrljičak postigla je izvrstan rezultat osvojivši 8. mjesto. Državnom natjecanju prethodilo je županijsko natjecanje na kojem je učenica ostvarila najbolji rezultat, odnosno 1. mjesto u Splitko-dalmatinskoj županiji.

Iskrene čestitke učenici i njezinoj mentorici Danieli Ivkošić na uloženom trudu te promociji OŠ „Tin Ujević“ u Krivodolu.

Datum objave: 11. svibnja 2024.

Početak školske godine

Nastava u školskoj godini 2024./2025. počinje u ponedjeljak, 9. rujna 2024. godine u 7 sati i 45 minuta (u matičnoj i u područnim školama). Učenici trebaju ponijeti školske torbe kako bi mogli ponijeti pristigle udžbenike svojim kućama.  Svim učenicima želimo uspješnu...