Osnovna škola "Tin Ujević" Krivodol

Sveti Nikola

Stiže sveti Nikola

S punom vrećom poklona,

Dobroj djeci sve će dati,

Zločestu ni pogledati…

I ove godine smo s nestrpljenjem iščekivali dolazak djeci najdražeg sveca.

Razveselili smo ga prigodnim recitacijama, igrokazom i pjesmom, a on nam je uzvratio najslađim poklonima.

Sjećanje na Vukovar

"...Razmišljam, dok ovo pišem, gdje je moje djetinjstvo? Ima li išta čovjek poslije djetinjstva? Naravno, osim sjećanja. Plutam tako vlastitim mislima i kao gusar pokušavam sam sebe orobiti za neku uspomenu."

"...Djetinjstvo treba ispiti najednom, ne treba stati, treba odmah potrošiti sve te čarobne životne kapi, ne ostaviti ništa za poslije, ništa za jednom tko zna kad, jer vidite i sami, dragi moji prijatelji, što može biti. Može doći rat poput ovog i onda se opet neki među nama moraju odreći djetinjstva. Nemojte nikad braniti djeci da uživaju u svojem djetinjstvu, ne tjerajte ih da prerano odrastu, jer što ih poslije čeka? Što bez djetinjstva?"

Siniša Glavašević - "Priče iz Vukovara"

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Zlatno sunce, zemljo draga, hvala vam za vaša blaga.

Događanja kroz godinu (2015./2016.)

Učiteljice Marija Ujević - Nenadić i Željka Gabelica izradile su prezentaciju koja nas vodi kroz školsku godinu 2015./2016. Prezentacija prikazuje radove vrijednih ruku učenika PŠ Grubine, te njihove uspjehe i doživljaje tijekom školske godine.

Pogledajte prezentaciju na donjoj poveznici, ipak, slika govori više od tisuću riječi.

Virtualna zbornica
Virtualni razredi

Facebook stranica škole

« Rujan 2021 »